Tagasi mobiilivaatesse
Värskendamiseks tõmba

Uudised

:

Ekspert soovitab saarlastel terviseturismile rõhku panna

Tartu Ülikooli regionaalplaneerimise dotsent Garri Raagmaa soovitab Kuressaare spaades pakutavat kombineerida rohkem näiteks visiitidega eriarstide juurde, mis aitaks saarele tuua senisest enam välisturiste.

Läinud nädalal Saaremaa arengufoorumil siinse majanduse võtmeküsimustest rääkinud Garri Raagmaa leiab, et Saaremaa on jätkuvalt juba iseenesest väga tugev kaubamärk, kuid alati saab ja tuleb veel rohkem pingutada, kirjutab Saarte Hääl.

Üks võimalus oleks olemasolevate spaade teenuseid, mis nagunii on turistide seas väga populaarsed, edasi arendada. «Ideaalne oleks kombinatsioon spaade ja haigla koostööst,» tähendas Raagmaa.

Ta tõi näitena välja, et kui nt prantslane sõidab Taisse puhkusele, siis on puhkusepaketis tihtilugu juba sees ka hambaravi jmt. Taoline tervisekomplekspakett, kus laste aeg oleks sisustatud, vanemad saaksid puhata spaahooldust nautides ning vanavanemad käiksid samal ajal mõne valitud arsti juures konsultatsioonil, oleks tema hinnangul kindlasti populaarne.

SA Kuressaare Haigla juhatuse esimees Viktor Sarapuu ei soovinud Raagmaa ettepanekut kommenteerida, põhjendades seda sellega, et kõigil on nagunii õigus igal ajal arsti poole pöörduda, olenemata sellest, kas tegemist on kohalike elanike või puhkajatega.

Grand Rose'i spaahotelli müügi- ja teenindusjuht Mario Sau tõdes aga, et arvestades just selliseid klientide erisoove, mis puudutavad tervisepakette, on nemad välja töötanud ja käiku pannud paketid, mis sisaldavad ka arsti konsultatsiooni hotellis.
 


Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi | Näita e-maili avalikult:
SOMNAMBULISMIST
apteeker ANNAB NÕU
Sponsoreeritud artiklid
MAGUSTOIT KAALULANGETAJATELE
EBOLA-VIIRUS
     Viimased uudised
     KASULIK TEAVE
     Laste hammaste tervisAlkohol ja tervisUimastid ja nende mõjuNoorte vaimne tervisHIV
     Nõuanded
     Liikumine
     Haigused
     48h populaarsemad teemad
     POSTIMEES.ee
     Tarbija24
     Naine
     Top lood
     Top kommentaarid