Vähihaige mehe pere: hämmastav, mida teevad raha ja õiged ravimid

Erko Seene haigusest andis märku halb enesetunne ja väsimus.

FOTO: Vähiravifond Kingitud Elu

Aprilli keskel pöördus vähiravifondi poole abipalvega 36-aastane pereisa Erko Seene. Mees vajas võitluses kopsuvähiga ravimit, mille hind küündib üle 6000 euro kuus ning mida haigekassa ei ole valmis ostma. 

Tänase seisuga on peaaegu 2000 annetajat Erko heaks fondi panustanud kokku üle 30 000 euro, teatas vähiravifond «Kingitud elu» oma sotsiaalmeedia kontol. Erko ravi toimib hästi, fondi tugi sellele jätkub ning mees on tõeline Kingitud Elu. 

Tema pisitütart Eliiset, kes saab juulis juba neljaseks, võib pidada maailma kõige õnnelikumaks lapseks: tal on isa!

Erko pere kirjutas fondile järgnevalt: «Kohe möödub kaks kuud Erko ravi algusest. Mis me oskame öelda... hämmastav, mida teevad raha ja õiged ravimid. Hea enesetunne tuli juba kolmandal päeval. Nädala pärast loobus Erko hapnikuaparaadist. Jõud tuli tagasi mitte päevade, vaid tundidega. Söögiisu taastumine aitab kaalu tagasi saada, mis vahepeal oli lausa kriitilisel tasemel. Kahe kuuga on Erko juurde võtnud 10 kilogrammi, ta käib iga päev värskes õhus jalutamas, mis enne oli täiesti välistatud.

Aga mis põhiline: nädal aega tagasi käis Erko kompuuteruuringus, kus selgus, et kasvaja areng ei ole mitte ainult pidurdunud, vaid kasvaja on ka väiksemaks muutunud! Seda rõõmu ja tänutunnet kõikide abistajate ees ei oska kirjeldada ega sõnadesse panna. Loodame, et ravi jätkub sama positiivselt. Kõik, kes te annetasite Erko raviks - teadke, et ühes Eestimaa peres on üks väike tüdruk Eliise ütlemata õnnelik, et saab iga päev issiga õues mängimas käia. Meie väikse ja armsa Eesti inimesed, te olete suure südamega. Aitäh, et kinkisite Erkole elu!»

Vähiravifondi saad nii Erko Seene kui ka teiste abivajajate jätkuvaks raviks annetuse teha siin