Vaata otse! «Tuhat tervist» uurib, kuidas oma seedesüsteem ülesöömiseks ette valmistada

Tervisesaade «Tuhat tervist» teeb seekord juttu pühadeaegsest ülesöömisest, libedaga kukkumisest ja paljust muust põnevast.

«Tuhat tervist» keskendub jõuluaegsele õgardlusele. Miks on nii, et paljud inimesed ei suuda jõulude ajal toidu ja tuliveega piiri pidada ning lõpetavad kiirabis? Mis juhtub terve ja mis haige inimese sisikonnaga, kui palju üldse magu toitu-jooki mahutab ja kuidas seedesüsteemi ülesöömiseks ette valmistada?

Lisaks uurime, kuidas käituda siis, kui libe tee viib jalad alt ning ajad end püsti võimsa sinika ja korralikult nihestatud jäsemega. Miks ei saa kaskede õitsemise ajal viinamarju süüa ja mida kujutab endast merineitsipoos pilatese-trennis - viimasest räägib beebiootel etnolaulja, koorijuht ja pilatesetreener Aile-Alveus Krautmann.

«Tuhat tervist» on põnev tervisesaade Kanal 2 eetris laupäeviti kell 9.10. Saade sisaldab kõikvõimalikke kasulikke nõuandeid ja soovitusi tervisevallast. Räägitakse tervislikust eluviisist ja haiguste ennetamisest kuni ravini välja. Kui vähegi hoolid oma tervisest, siis on see saade just sulle! Saatejuht on Indrek Ventmann.