Allergia vee, higi ja uriini suhtes põhjustab naisele põrgupiinu
Video!

Noor naine taastub vanniskäigust ja järgnevast valust tunde.

FOTO: Kuvatõmmis videost.

Olles allergiline veele, ei saa 21-aastane Niah Selway paine tekitajat kuidagi täielikult vältida. Kui ta higistab või põit tühjendab, tuleb tal pärast taluda tundide viisi valu.

Selway räägib, et pärast pissil käimist tekib tal allergiline reaktsioon ka nii reitel kui tuharatel, mis levib ka seljale. Selle peab ta urineerimise tõttu vähemal neli korda päevas välja kannatama. Pärast hommikust ihupesu peab ta tükk aega taastuma ega saa alustada päeva seni, kuni allergiline reaktsioon pole möödunud, vahendab ajakiri Health.

Kui ta nahk puutub kokku veega, tekib kehal tunne nagu see põleks ja tundmus võib kesta tunde. Õnneks ei ole mõjutatud noore naise organid ega suuõõs, mis tähendab, et ta võib vett siiski juua.

Ta ei lähe aga kunagi vihmaga välja. Kui ta nahale kukub kasvõi üks tilk vett, kuluvad mõned minutid ja teda tabab järjepidev valu, mis võib kesta kolm tundi.

Allergiat tuli hooti ette juba lapsepõlves. Vanemaks saades muutus see sagedasemaks ning arstid leidsid põhjuse. Veeallergiale pole aga seni ravi avastatud.

«Selle haigusega on väga raske elada, aga üritan säilitada positiivsuse,» sõnab allergik, kes loodab kunagi siiski oma seisundist vabaneda.

Noor naine on ka jäädvustanud agoonilise vanniskäigu ja sellele järgneva piina.