Kris Ilves

Konyaspori jalgpalliklubi puurilukk Serkan Kirintili sai Türgi meistriliiga mängus Yeni Malatyasporiga juba esimesel minutil punase kaardi.

34-aastane Kirintili püüdis umbes-täpselt 13. sekundil väljaspool karistusala palli kinni ja peakohtunik saatis õigustatult väravavahi varakult mängust minema. Tegu on Türgi meistriliiga ajaloo kiireima eemaldamisega.

Konyaspor kaotas koduväljakul peetud mängu 0:2. Yeni Malatyaspori esimene tabamus sündis just nimelt Kirintili põhjustatud karistuslöögist, kui sihile jõudis Guilherme. Yeni Malataspori teise värava eest hoolitses 52. minutil Robin Yalcin.

Konyaspor asub Türgi meistriliigas kaheksa vooru järel 12 punktiga kaheksandal kohal, Yeni Malatyaspor hoiab 13 silmaga viiendat positsiooni.