Kaks koroonaviirusesse nakatunut on kriitilises seisus (10)

Loora-Elisabet Lomp
Copy
Merimetsa nakkuskliinik Tallinnas on üks neist raviastutustest, mis on valmis koroonaviirusesse haigestunuid vastu võtma. 
Merimetsa nakkuskliinik Tallinnas on üks neist raviastutustest, mis on valmis koroonaviirusesse haigestunuid vastu võtma. Foto: Madis Veltman

Hetkel vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi 15 inimest, neist intensiivravi vajab neli ja kriitilises seisus on kaks, teatab terviseamet. 

Pärnu haiglas on kolm inimest ja kõigi seisund on stabiilne. Ida-Tallinna keskhaiglas on kaks inimest, kes vajavad intensiivravi, kuid nende seisundit hinnatakse stabiilseks.

Tartu ülikooli kliinikumis on ravil viis inimest, neist kaks on kriitilises seisus intensiivravis. Lääne-Tallinna keskhaiglas viibib hetkel viis inimest, nende kõigi seisund on stabiilne ja nad ei vaja intensiivravi.

Täna hommikuks oli Eestis koroonaviirus diagnoositud 326 inimesel, kokku on tehtud 3229 testi. Ööpäevaga laekus 417 testi tulemust, 109 võrra rohkem kui eile.

Võrreldes eilsega lisandus 20 uut positiivset, uusi nakatunuid tuli enim juurde Harjumaal – 9. Tartus ja Võrus lisandus kummaski 4, Saaremaal 2 ja teistes  maakondades nakatunuid ei lisandunud (1 nakatunu puhul isikukood puudub). Vanuserühmade järgi on seis endine: 6 protsenti alla 20-aastaste ja 17 protsenti 60+ vanuserühmas positiivseid. 

Lisainfot leiab terviseameti temaatiliselt kodulehelt www.terviseamet.ee/uuskoroonaviirus ja Terviseameti Facebookist. Eriolukorda puudutavatele küsimustele leiab vastused valitsuse kodulehelt.

Kommentaarid (10)
Copy
Tagasi üles