E, 2.10.2023

Kaitseväes on koroonaviirus tuvastatud 66 inimesel

Loora-Elisabet Lomp
Facebook
Comments
Kaitsevägi tutvustas Tapal liikursuurtükke K9 Kõu. Pilt on illustratiivne.
Kaitsevägi tutvustas Tapal liikursuurtükke K9 Kõu. Pilt on illustratiivne. Foto: Ain Liiva

Tänaseks on kaitseväes tuvastatud koroonaviirus 66 inimesel, neist 53 on ajateenijad. Kõik nakatunud ajateenijad on oma lähedastega ühendust võtnud

Karantiini paigutatud sõduritega saab ühendust nende isiklike mobiilitelefonide kaudu, samuti on võimalik neile linnakusse saata pakke kas posti teel või jätta pakk väeosa pääslasse. 

Postimehele teadaolevalt on nakatunuid nii Tapa väoesas kui ka Jõhvis. 

Ajateenijate nakatumine viirusesse ei mõjuta väljaõpet, küll aga pööratakse suuremat tähelepanu sotsiaalse distantseerumise vajadusele ning isikukaitse- ja hügieenivahendite kasutamisele.

Kaitsevägi piirab koroonaviiruse tõttu ajateenijate väljaloale lubamist

Koroonaviiruse tõttu rakendab kaitsevägi oma väeosades täiendavaid meetmeid viiruse leviku tõkestamiseks, vajaduse korral piiratakse ka väljalubade andmist ajateenijatele ning külastuspäevade korraldamist.

Kogu kaitseväes on kasutusele võetud rangemad meetmed viiruse leviku tõkestamiseks. On rakendatud distantsi hoidmine, maskide kandmine, isikukaitse- ja hügieenivahendite kasutamine. Ülemad on saanud ülesande koostada võimalik kaugtööplaan ning koosolekud toimuvad virtuaalselt. Ajateenijatele väljalubade andmine on hetkel üksuste ülemate otsustada, kes teevad seda vastavalt olukorrale ning väljaõppeplaanidele.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles