Tallinna linnavalitsuses avaneb võimalus vaktsineerida

BNS
Copy
Tallinna Linnavalitsus.
Tallinna Linnavalitsus. Foto: Madis Veltman / Postimees

Järgmisel nädalal avaneb võimalus vaktsineerida Tallinna linnavalitsuses, kuid juba sel nädalal alustatakse vaktsineerimisega Tallinna koolides.

«Tänaseks on vaktsineerimiseks loodud erinevad võimalused, aga mida rohkem neid võimalusi on ja mida lihtsamini see protsess on korraldatud seda parem on ka tulemus. Just sellepärast lisaks koolidele otsustasime ka linnavalitsuses peaks toimuma vaktsineerimine.

Järgmisel nädalal tööpäevadel saab üheks vaktsineerimise punktiks saab olema ka linnavalitsuse hoone esitlusruum, kus saab ilma registreerimata iga tallinlane end vaktsineerida. Vaktsiiniks saab olema Moderna, mis on ekspertide hinnangul kõige efektiivsem ja ohutum vaktsiin. Koolides me pakume traditsiooniliselt Pfizerit,» ütles linnapea Mihhail Kõlvart.

Sel nädalal alustatakse kuue kooliga – Kesklinnas, Lasnamäel, Haaberstis, Mustamäel ja Põhja-Tallinnas. Järgmise nädalavahetusel on valikus Kesklinn, Kristiine, Lasnamäe, Pirita, Haabersti, Mustamäe, Nõmme ja Põhja Tallinn.

Seega kahe nädala jooksul toimub vaktsineerimine koolides igas linnaosas. «Tuletame meelde, et me ei kutsu ainult koolipere liikmeid, vaid kõiki, kes soovivad seda võimalust kasutada – nii linnaosa elanike kui ka teisi tallinlasi,» lisas Kõlvart.

Tagasi üles