Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lasnamäel saab teha tasuta Covid-19 kiirtesti

Antigeeni kiirtest. FOTO: Sander Ilvest / Postimees/Scanpix

Lasnamäel asuvas kultuurikeskuses Lindakivi saab selle nädala jooksul teha tasuta antigeeni kiirtesti. Nädalavahetusel avastati juba esimesed koroonapositiivsed.

«Kiirtestimine on tõhus viis paremini ennetamaks Covid-19 levikut ning mul on hea meel, et sel nädalal kõik huvilised saavad teha tasuta antigeeni kiirtesti ka Lasnamäel. Sajad inimesed on seda võimalust juba kasutanud ning nädalavahetusel õnnestus avastada ka esimesi koroonapositiivseid. Kultuurikeskuses Lindakivi saab jätkuvalt nii esimest kui ka teist süsti, tõhustusdoosi ning võimalus on küsida vaktsiinide alast nõu,» ütles Lasnamäe linnaosavanema kohusetäitja Anu Aus.

Nõustamis- ja vaktsineerimispunkt Kultuurikeskuses Lindakivi töötab tööpäeviti kell 12-19 ja nädalavahetusel kell 10-17. Vaktsineerima tulles peab kaasa võtma ID-kaardi või passi, eelnev registreerimine ei ole vajalik.

Tasuta kiirtestimine kultuurikeskuses Lindakivi algas laupäeval ning tänaseks on ennast juba testinud sajad inimesed. Kiirtestimise võimalus on olemas 16. jaanuarini ning testida saab vaktsineerimispunkti lahtiolekuaegadel. Testimise teenust osutab Eldred OÜ.

Tagasi üles
Back