E, 5.06.2023

Tallinki laevadel Star ja Megastar saab tõhustusdoosi

BNS
Facebook Twitter
Comments
Tallink Megastaaril vaktsineerimine.
Tallink Megastaaril vaktsineerimine. Foto: Herman-Erik Isop/Scanpix

Sellest esmaspäevast alanud riikliku kampaania «Kolmega on kindlam» raames saab järgmise kahe nädala jooksul tõhustusdoosi lisaks täiendavatele vaktsineerimispunktidele üle Eesti ka Tallinki shuttle-laevadel Star ja Megastar.

Tallink toetab riiklikku kampaaniat, pakkudes tõhustusdoosiga vaktsineerimisvõimalust laeval Star 14.–17. jaanuaril ning laevadel Star ja Megastar 21.–23. jaanuaril. Vaktsineerimist viib läbi Eldred OÜ ning vaktsiinideks on Moderna ja Pfizer BioNTech.

Tasuta tõhustusdoosiga vaktsineerimise võimalust pakutakse Tallinki laevade pardal kõikidele Eesti elanikele alates 18. eluaastast. Vaktsineerimine toimub elava järjekorra alusel, eelregistreerimine pole vajalik.

«Inimeste kaitsmine vaktsiiniga on oluline haiglaravi tõsiste juhtumite ärahoidmiseks. Tõhustusdoos kaitseb ennekõike inimest ennast. Hooligem endast ja oma lähedastest, vaktsineerides ennast ja soovitades ka lähedastel end vaktsiiniga kaitsta. Iga inimene loeb,» sõnas Tallink Grupi juhatuse esimees Paavo Nõgene.

Alates esmaspäevast suureneb kaheks nädalaks kampaania «Kolmega on kindlam» raames kogu Eestis märkimisväärselt nii vaktsineerimiskohtade kui ka -aegade hulk, sealhulgas lisanduvad uued etteregistreerimiseta vaktsineerimispunktid ostukeskustesse ja kultuurimajadesse.

10.–23. jaanuarini kestva kampaania ajal tagab riik maksimaalse Covid-19 vaktsineerimise võimekuse: sel ajal võimaldatakse vaktsineerimine 120 000 inimesele üle Eesti. Igas maakonnas on vähemalt üks vaktsineerimispunkt, kus saab vaktsineerida ilma ette registreerimata.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles