E, 4.12.2023

Kriminaalmenetlus ei tuvastanud vanurite peksmist Keila haiglas

BNS
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Keila haigla.
Keila haigla. Foto: Mihkel Maripuu

Politsei algatatud kriminaalmenetlus kehalise väärkohtlemise tunnustel ei tuvastanud Keila haigla personali vägivallatsemist vanurite kallal, nagu kahtlustas üks patsiendi lähedane.

Kriminaalmenetlus algatati sotsiaalmeedias avaldatud väidete uurimiseks. «Menetlus lõpetati märtsis, kuna uurimise käigus ei leidnud kinnitust kahtlus, nagu oleks haiglas patsientide suhtes vägivalda kasutatud,» ütles politsei- ja piirivalveameti (PPA) pressiesindaja Andres Sang.

Madis Põldaru postitas 9. veebruaril Facebooki veebilehele teate, mille järgi peksid Keila haigla töötajad 7. veebruari õhtul hoone teisel korrusel palatis number 10 vanureid.

«Väidetavalt oli öösel toimunud jooming ning täis peaga oli õde või mitu haigla töötajat läinud kallale palatis olnud patsientidele, tekitades vanuritele sinikaid mitmetesse kohtadesse. Üks kannatada saanud isikutest oli Erna Põldaru - minu vanaema, 92-aastane,» kirjutas Madis Põldaru.
 

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles