Käik lastevanemate koosolekule lõppes raske vigastusega

Pereisa kukkumine koolis pani pere ka majanduslikult raskesse seisu.

FOTO: SCANPIX

Novembri alguses Palivere koolis toimunud lastevanemate koosoleku järel kukkus üks lapsevanem nii õnnetult, et jäi nädalaks haigevoodisse ning päris korras pole mehe tervis siiani.

41-aastane mees, kes koolimaja juurde kuigi tihti ei satu, ei osanud ohtu aimata ja kukkus koosolekult lahkudes koolimaja seina ääres oleva keldriakna auku, mis oli umbes meetrisügavune ja katmata, kirjutab Lääne Elu.

Kukkumisel saadud vigastuse tõttu pidi eraettevõtjast mees nädala tööst eemal olema. Detsembri alguses tehti talle operatsioon, kuid siiani pole ta kukkumisest päris taastunud.

Kui ohvri abikaasa hakkas uurima, miks on auk katmata, sai ta teada, et katmata aknaaugud pole mingi üllatus - need seisavad katmata juba kümmekond aastat, mil metallivargad luugid ära varastasid. Õpilased ja koolitöötajad teavad seda ja oskavad ohtu vältida.

Palivere kooli direktori Tõnis Peikeli sõnul pole kümne aasta jooksul mitte keegi aknaaukudesse kukkunud ning tal oli raske mõista, kuidas üldse oli võimalik augu juurde sattuda.

Pärast õnnetust on sellele aknaaugule uus metallvõre kinnitatud.

Loe juhtunust täpsemalt siit.