Maraton võib olla meditatiivne kogemus

Marian Võsumets
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Treener ja maratonisõber Raul Köster soovitab jooksjatel vähemalt kord nädalas oma keharaskusega lihastreeningut teha.
Treener ja maratonisõber Raul Köster soovitab jooksjatel vähemalt kord nädalas oma keharaskusega lihastreeningut teha. Foto: Mihkel Maripuu

Inimene on alati ühe jooksu kaugusel heast enesetundest. Paari aastaga on Eesti jooksumaastik hüppeliselt arenenud ning täispikka maratoni saab joosta pea igal nädalavahetusel. Täispika maratoni ehk 42,195 kilomeetri läbimine ei ole pelgalt füüsiline saavutus, vaid märk tõelisest pühendumisest. Veerandsada maratoni läbinud treener ja spordimassaažiterapeut Raul Köster nimetab end heas mõttes jooksuhulluks ning annab nõu, kuidas igast maratonist parim võtta.

Inimene on alati ühe jooksu kaugusel heast enesetundest. Paari aastaga on Eesti jooksumaastik hüppeliselt arenenud ning täispikka maratoni saab joosta pea igal nädalavahetusel. 42,195 kilomeetri läbimine ei ole pelgalt füüsiline saavutus, vaid märk tõelisest pühendumisest. Veerandsada maratoni läbinud treener ja spordimassaažiterapeut Raul Köster nimetab end heas mõttes jooksuhulluks ning annab nõu, kuidas igast maratonist parim võtta.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles