N, 30.11.2023

Politsei esitas MMSi müüjatele kahtlustused

Postimees
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: PantherMedia

Politsei tegi teisipäeval kloordioksiidi ehk MMSi grupi eestvedajate kodudes läbiotsimisi, leidis keemilist ainet ja esitas väärteomenetluse käigus esialgsed kahtlustused.

«Toimus kolm läbiotsimist, leiti ainet, mis läheb ekspertiisi, ning siis selgub ka uurimise edasine käik,» lausus Põhja prefektuuri pressiesindaja. Läbiotsimised tehti väärteomenetluse korras ja esialgu on kahtlustus esitatud karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis puudutab ebaseaduslikku majandustegevust. «Uurimise all on enam kui ühe inimese tegevus,» täpsustas pressiesindaja.

Üleeile teatas Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ), et lõpetab töösuhte masinaehituse instituudi assistendi Merili Kukuškiniga, kes on avalikult propageerinud mürgise kloordioksiidi ehk MMSi tarvitamist. TTÜ kommunikatsioonijuht Ain Parmas ütles, et mürgise kloordioksiidi propageerimine raviks ei ole kindlasti kooskõlas TTÜ väärtustega.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles