E, 27.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Apteegikett tõttab suurperedele appi

Maiken Mägi
, reporter
Apteegikett tõttab suurperedele appi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: SCANPIX

Koostöös Eesti lasterikaste perede liidu ja Apotheka apteekidega algab homme heategevuskampaania, et väärtustada Eesti lasterikkaid peresid ning kinkida suurperedele tervist.

Apotheka apteekides on detsembri vältel kogumiskastid, kuhu saavad apteegikülastajad poetada suurperede jaoks vajalikke tervisetooteid – vitamiine, toidulisandeid, esmaabitarbeid ning muud apteegikaupa, millest on abi suurperede laste elukvaliteedi parandamisel.

Vajalike toodete leidmiseks saab nõu küsida apteekrilt, samuti leiab apteegist ka sellekohaseid viiteid, ent alternatiivina on võimalik peredele annetada Apotheka kinkekaart.

«Suurpered tunnetavad üsna valusalt, mida viirused perekonnas kaasa toovad – kui üks laps haigestub, jäävad tihti ka kõik teised haigeks. See tähendab vanematele töölt eemalejäämist, mis omakorda mõjutab pere eelarvet ja igapäevast toimetulekut. Heast tervisest saab kõik alguse,» ütles MTÜ Eesti lasterikaste perede liidu president Aage Õunap.

«Soovime kaasa aidata lasterikaste perede käekäigule, tunnustada nende perede emasid ja isasid ja kinkida neile tugeva tervise,» lisas Apotheka juhatuse liige Marika Pensa.

Märksõnad
Tagasi üles