Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Lääne-Tallinna keskhaigla aasta arstiks sai gastroenteroloog

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Dr Vadim Brjalin | FOTO: Lääne-Tallinna keskhaigla

Möödunud nädala lõpus tunnustas Lääne-Tallinna keskhaigla möödunud aasta parimaid töötajaid, kellest aasta arsti tiitli pälvis gastroenteroloog dr Vadim Brjalin.

«Kuigi tiitlit väärivaid arste on meil palju, iseloomustab aasta arstiks valitud tohtrit silmapaistmine nii töös patsientidega kui teadlasena,» märkis haigla juhatuse esimees Imbi Moks, tõstes esile fakti, et aasta tagasi kaitses dr Brjalin Tartu ülikoolis edukalt oma doktoriväitekirja kroonilise C-hepatiidi teemal. «Arstiameti ja teadustöö kirjutamise ühitamine nõuab palju tahtejõudu, distsipliini, oskust leida tasakaalu elu eri aspektide vahel ning kahtlemata väga häid teadmisi oma erialal – see kõik on tiitli pälvinud arstil olemas,» lisas ta.

Lääne-Tallinna keshaigla 2015. aasta parimad valiti kokku kuues kategoorias ja aasta parimad kuulutati Lääne-Tallinna keskhaiglas välja juba kümnendat korda. Lisaks aasta arsti tiitli saajale tõsteti esile parim hooldaja, tubli õde ning elutöö preemia laureaat. Esmakordselt kuulutati välja ka parim klienditeenindaja ning aasta tegu Lääne-Tallinna keskhaiglas.

Elutöö preemia pälvis radioloog dr Tatjana Rõbakova, kes nüüdseks töötanud Lääne-Tallinna keskhaigla nakkuskliinikus (endise nimega Merimetsa haigla) 54 aastat. Kolleegid kirjeldavad teda kui erakordselt hea silmaga radioloogi, kes lisaks tööle pildiga tunneb alati sügavat huvi ka patsiendi paranemise vastu.

Tubli õe tiitli vääriliseks tunnistati taastusraviosakonnas töötav füsioterapeut Kristiin Klaassen, parimaks hooldajaks Olga Halik intensiivraviosakonnast ning parimaks klienditeenindajaks Rita Koplimäe. Aasta teo tiitli vääriliseks hinnati ortopeediaosakonna ruumide ehitamine Meremeeste korpusesse, millega tunnustati haigla haldusüksuse tööd.

Tagasi üles