R, 29.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kadi Lambot: olen alati lahkunud õigel ajal

Facebook
Comments
Kadi Lambot ehitustandril. Praegu seisab siin karkass, aga juba uue aasta alguseks saab sellest moodne tervise- ja heaolukeskus.
Kadi Lambot ehitustandril. Praegu seisab siin karkass, aga juba uue aasta alguseks saab sellest moodne tervise- ja heaolukeskus. Foto: Tairo Lutter

Vähe leidub neid, kes on julgenud korraliku kiirusega kihutavalt suurelt rongilt maha hüpata. Sest eales ei tea, mis sellele järgneb. Kadi Lambot on julgenud hüpata, korduvalt. (Tähelepanu: ärge tehke seda sõna-sõnalt järele! Rongi on siin mõeldud ülekantud tähenduses, metafoorina.)

Kui te nüüd esimese hooga mälu pingutate, et oot-oot, kus ja millega seoses olete Kadi Lamboti nime varem kohanud – «Ja-jaa, kas mitte Evelin Ilves polnud üksvahe Lambot?»; jah, oli küll –, siis lubage end aidata: ta on olnud Hans H. Luige meediaimpeeriumi ajaleheüksuse juht ja Oliver Kruuda piimatööstuse juht ning enne seda haigekassas ühel võtmekohal.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles