ITK aasta arsti iseloomustab järjekindel ja kirglik tegutsemine

Aasta arst dr Tiina Uuetoa ning juhatuse esimees dr Ralf Allikvee.

FOTO: ITK

Ida-Tallinna Keskhaigla (ITK) valis juba 13. korda silmapaistvamaid töötajaid, aasta arsti tiitliga tunnustati tänavu haigla südamekeskuse juhatajat dr Tiina Uuetoad.

Aasta arst 2017 tiitli pälvis kardioloog dr Tiina Uuetoa, kes on andnud märkimisväärse panuse haigla kardioloogia eriala arendamisse. Dr Uuetoa on Eesti hüpertensiooni ühingu juhatuse liige, Eesti kardioloogide seltsi südamepuudulikkuse töögrupi juht, Euroopa hüpertensiooni spetsialist, Eesti naise tervise assotsiatsiooni president ning väga aktiivne veel teisteski erialastes organisatsioonides.

Kardioloogiamaastikul läheb vaja järjekindlust, kirge ja eneseusku ning seda kõike on haigla esindajate kinnitusel just dr Uuetoas.

«Tahan tänada kõiki, kes minu tööd on märganud ja minu nominatsiooni üles seadsid – ainuüksi see oli suur tunnustus!» sõnas dr Tiina Uuetoa ning lubas uuel aastal olla senisest veelgi tublim ja aktiivsem.

Aasta arstidena leidsid äramärkimist veel günekoloog dr Valeria Angioni, üldkirurg dr Rita Timmer, laboriarst dr Marina Ivanova, hooldusarst dr Riho Paesüld ja silmaarst dr Maire Geršman.

Aasta õendustöötajaks 2017 kuulutati emandusnõuandla ämmaemandusjuht Silja Staalfeldt-Rahumägi ning aasta hooldustöötajaks neuroloogiakeskuse hooldaja Heidi Naur-Šunkina.

Lisaks kuulutati välja ka aasta kliiniline tugispetsialist (apteegi proviisor Liisa Eesmaa), aasta mittekliiniline spetsialist (meditsiinitehnika kvaliteediinsener Olga Turgeneva), aasta sekretär (Riina Urvaste), aasta klienditeenindaja (Tatjana Jatel) ning aasta puhastusteenindaja (Elena Plinte).

Veel tunnustati ka tublisid arste, kes viimaste aastate jooksul haiglatöö kõrvalt ka doktorikraadi said – allergoloogia-immunuloogia keskuse juhataja dr Krista Ress, onkoloog dr Marju Kase, ortopeed dr Vahur Metsna ning töötervishoiuarst dr Evelyn Aaviksoo.

Samuti oli lõppev aasta eriline haigla konverentside vallas, sest aset leidis järjekorras juba 15. sisekliiniku konverents. Erilise tänu teenisid selle eest konverentsi palju panustanud dr Anu Hedman, dr Tiina Uuetoa ja Dr Toomas Toomsoo ning konverentsisarja algataja, eestvedaja ja moderaator dr Ene Mäeots.

ITK aasta töötajaid on tunnustatud alates 2005. aastast.

Populaarne

Tagasi üles