K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ilves andis üle Eesti aukonsulite annetused erivajadustega noorte toetuseks

Raul Sulbi
Facebook Twitter
Comments
President Toomas Hendrik Ilves andis täna Kadriorus üle lastekirurg dr. Ann Paalile
ja Kellukese fondi juhatuse liikmele Olev Roosale Eesti aukonsulite annetused
erivajadustega noortele muusika- ja kunstiõpinguteks.
President Toomas Hendrik Ilves andis täna Kadriorus üle lastekirurg dr. Ann Paalile ja Kellukese fondi juhatuse liikmele Olev Roosale Eesti aukonsulite annetused erivajadustega noortele muusika- ja kunstiõpinguteks. Foto: Toomas Volmer/VPK

President Toomas Hendrik Ilves andis täna Kadriorus üle lastekirurg dr Ann Paalile ja Kellukese fondi juhatuse liikmele Olev Roosale Eesti aukonsulite annetused erivajadustega noortele muusika- ja kunstiõpinguteks.

Hiljutisel Eesti aukonsulite kohtumisel Tallinnas annetasid aukonsulid presidendi ettepanekul erivajadustega noorte toetuseks Kellukese fondile üle 2000 euro, vahendas presidendi kantselei pressiesindaja.

«Kellukese fond toetab noorte arengut, et neil oleks tahtmist oma terviseprobleemidest üle olla ning jätkuvalt pingutada, et elus igati edasi jõuda ja väikesestki edust rõõmu tunda,» ütles dr Ann Paal.

Eesti riigipea avaldas heameelt, et uus Kellukese fond aitab erivajadustega lastel ellu viia oma unistused, lisades, et Eesti aukonsulite annetused lähevad just õigesse kohta.

Kellukese fond on Rahvuskultuuri Fondi juurde loodud alafond, mis toetab erivajadustega noori, kes teostavad end kaunite kunstide, spordi või teaduse vallas. Kellukese fondi loomise eestvedajaks on Eesti Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Selts, mis tähistas sellel aastal oma 20. sünnipäeva.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles