Kohtuvaidlusse sattunud hambaarstid Kristo Ivanov ja Pille Soom seletavad: tubli töömesilane võib olla hea spetsialist, kuid konkurendina ebameeldiv

FHK Kliiniku juhatus Andreas Tiik, Kristo Ivanov, Pille Soom

FOTO: Nordic Hambakliinik, Maksim Toome

Tänases Äripäevas ilmus artikkel hambatohtrite omavahelisest väigikaikaveost. Kurioosseks teeb kogu kaasuse see, et Kristo Ivanovi, Pille Soomi ja Andreas Tiigiga seotud ettevõttelt soovitakse saada hüvitist, mis oleks pidanud ettevõttele tekkima Ivanovi ja Soomi hambaarstitööna tekkivast tulust, samas aga kutsuti Ivanov tagaselga seadust rikkudes juhatusest tagasi. Skandaali keskmesse sattunud hambaarst Kristo Ivanov selgitab asjaolusid lähemalt.

Tõepoolest, 2013. aasta suvel/kevadel tekkis Foorumi Hambakliiniku osanike vahel konflikt. Konflikti põhiolemus seisnes selles, et kuna mina ja Pille Soom - minu praegune partner Nordic Hambakliinikus - töötasime Foorumi Hambakliinikus osalise koormusega, siis soovisime täiendava rakenduse saamiseks avada üheskoos uue kliiniku Navigatori ärihoonesse (tänane Nordic Hambakliinik). Seejuures oli teada, et teised osanikud - Tarmo Marrandi, Tambet Tähepõld ja Timo Paberit - tegutsesid juba aastaid ise paralleelselt mitmetes hambakliinikutes.

Kui nad meie kavatsusest 2013. suvel/sügisel teada said, tõi see kaasa suure pahameeletormi. Seda sõltumata sellest, et olime kõik 25 protsenti Foorumi Hambakliiniku osanikud ja seega võrdsete õigustega partnerid. Minu arvates oli siin tegemist selgelt kaksikmoraaliga – ise teen, aga teistel ei luba. Sellest saigi alguse kogu tüli, mille üle kohtus ka kuus aastat hiljem vaidleme.

Populaarne

Tagasi üles