Coop avas täna kriisivaru e-poe

Coop. Foto on illustratiivne.

FOTO: Arvo Meeks

Seoses viimase nädalaga hüppeliselt kasvanud sooviga kasutada toidukaupade ostmiseks e-poe lahendust, avas Coop täna eraldi e-poe www.kriisivaru.ee, mis teenindab koostöös Omnivaga kõiki Eesti piirkondi. 

Erinevalt kõikidest teistest e-poodidest on www.kriisivaru.ee lehel võimalik valida kahe erineva eelkomplekteeritud paketi vahel, milles sisalduvad kõik esmavajalikud toiduained ja esmatarbevahendid, mis ei rikne kiiresti.

«Leidsime kiire ja lihtsa lahenduse, kuidas pakkuda e-poe lahendust kõigile Eesti inimestele ning tarnida vajalikud toidu- ja esmatarbekaubad kohale võimalikult kiirelt ehk kaup jõuab kohale 1-3 päeva jooksul ning tarnime põhimõtteliselt kõikjale üle Eesti,» ütles Coopi e-kaubanduse juht Mait Mäesalu.

Kauba kohale toimetamiseks on võimalik valida nii kojuvedu Omniva kulleriga kui ka tellida pakk postkontorisse. Lähiajal lisanduvad valikusse ka pakiautomaadid. Kojuveol pakub Omniva kontaktivaba kauba üleandmist. Kriisivaru paketid maksavad 65€ ning teenustasu kojutoomisel või postkontorisse on piirkonnast sõltumata 5€.

Coop on olnud kriisiks hästi valmistunud. «Oleme juba enne kriisi algust asunud kaupluste üldkasutatavaid pindasid tavapärasest sagedamini puhastama, sealhulgas ukselingid, ostukorvid ja -kärud, nutikassa puldid ja muud pinnad,» sõnab Coopi kommunikatsioonijuht Martin Miido.

«Samuti oleme töötajatele saatnud juhised esmaste ettevaatusabinõudega, kuidas end viiruse eest kaitsta, kuidas käsi pesta ning loonud ka võimalused käte desinfitseerimiseks. Mitmes ühistus on lisaks desodele kasutusele võetud ka maskid, visiirid ja teised isikukaitsevahendid,“ täiendab Miido.

«Coopi kaupluste siseraadiotes ja infoekraanidel mängivad kliente informeerivad klipid sellest, kuidas hoida end ja teisi viiruse leviku eest ning täna alustasime kauplustes ka samasisuliste plakatite paigaldamisega,» lisab Miido.

Coopi reeglid:

  1. Külasta poodi üksi, ära võta lapsi kaasa
  2. Hoia vähemalt meetrist vahemaad teiste külastajate ja kaupluse töötajatega
  3. Desinfitseeri või pese käsi enne ja pärast poes käiku
  4. Mõtle eelnevalt ostud läbi, et poeskäik kulgeks kiiresti
  5. Väldi haigena poe külastamist