P, 28.05.2023

Disneyland hakkab koroonavalguses uksi avama – Miki Hiir peab muutma käitumist

PM Tervis
Facebook Twitter
Comments
Maskides külastajad Disneylandi sissepääsu juures pargi üldala avamispäeval Anaheimis, Californias – nädalavahetusel avatakse koroonaviiruse kiuste uksed ka Floridas.
Maskides külastajad Disneylandi sissepääsu juures pargi üldala avamispäeval Anaheimis, Californias – nädalavahetusel avatakse koroonaviiruse kiuste uksed ka Floridas. Foto: Jeff Gritchen/AP/Scanpix

Vaatamata Florida osariigis aset leidnud koroonaviirusesse nakatunute arvu hoogsale tõusule viimasel kuul, avab Disneyland külastajatele nädalavahetusel taas uksed. Seda tehes tekitab teemapark üldsuses mitmeid küsimusi, vahendab New York Times.

Koroonaviirusesse nakatunute arv on Floridas viimastel päevadel jõudsalt tõusujoones. Sellises olukorras uksi avades on avalikkuses tekkinud tuline debatt, kus teemapark püüab meelejärgi olla nii meelelahutust ihkavatele teemapargi külastajatele kui ka nakkuspuhangut kartvatele kohalikele elanikele ja ametivõimudele. 

Disneylandi väravast lubatakse alale vaid kindel arv külastajaid. Alale on paigaldatud 4000 kätepuhastusjaama ja kinni tuleb pidada järgmistest ohutusreeglitest: igal külastajal peab tulles ja kohapeal olema ees enda mask; tulijatel kontrollitakse kehatemperatuuri; kõik töötajad peavad maske kandma; paraade, ilutulestikke ja siseruumides peetavaid etendusi ei toimu; Miki Hiirt ega teisi kostümeeritud tegelasi ei või kallistada ja tegelased ise peavad hoidma külastajatega distantsi. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles