K, 7.06.2023

Ülemiste keskuses avati tervise puudutusega ilukeskus

PM Tervis
Facebook Twitter
Comments
Foto: Apotheka

Ülemiste keskuses avati uus Apotheka Beauty ilukeskus, mille sortiment on valitud väga hoolikalt apteekrite nõuannete järgi.

«Apotheka Beauty ei ole üksnes pood, vaid tervise puudutusega ilukeskus, kus on esindatud kvaliteetne ja tunnustatud apteegikosmeetika ning erinevate teenuste valik. Selleks, et inimesel oleks toodete sobivuse osas suurem kindlus, oleme kasutusele võtnud innovaatilised lahendused ja personaalse teeninduskultuuri. Näiteks on võimalik hinnata kaasaegse aparaadiga naha seisundit või läbida peanaha diagnostika. Soovime oma kliendile pakkuda tooteid, mis talle päriselt sobivad ja seetõttu on nahadiagnostika oluline osa ostuprotsessist,» selgitas Apotheka Beauty juhatuse liige Marit Sõnajalg.

Apotheka Beauty pakub kvaliteetset ning samas nahka mitte liialt koormavat iluarsenali. «Keskuses esindatud sarjad on välja valitud apteekrite abiga ja lähtuvalt toodete tervislikkusest. Kõik tooted on kas dermatoloogiliselt kontrollitud, kliiniliselt uuritud või on tegemist meditsiinilisel iluravil põhinevate nahahooldustoodete sarjadega. Järjest rohkem sarju on sobilikud kasutamiseks ka veganitele,» lisas Marit Sõnajalg.

Ilukeskuses on oma koht ka kõrgekvaliteedilisel mineraalkosmeetikal ning medical make-up’il ehk arme ja ebakorrapärasusi tugevalt katvatel meigitoodetel. Apotheka Beauty asub Ülemiste kaubanduskeskuse esimesel korrusel.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles