Kohtla-Järve koolijuhid kutsuvad üles vaktsineerima

PM Tervis
Copy
Foto: Shutterstock

Kohtla-Järve kuus koolijuhti tegid üleskutse tulla kooliperedel vaktsineerima 2. kuni 6. augustini Kohtla-Järve gümnaasiumisse, kus avatakse koostöös Ida-Viru keskhaiglaga vaktsineerimispunkt.

Kohtla-Järve gümnaasiumis Pärna 47 on avatud vaktsineerimispunkt ajavahemikul 2. kuni 6. augustini. 2. augustil kell 12 kuni 15 ning 3. kuni 6. augustini kell 9 kuni 15.

«Siiralt soovime, et algav õppeaasta tuleks võimalikult sisukas, huvitav ning peamine – koolimajades ja kontaktõppes. Soovime, et algaval õppeaastal ei peaks enam ükski õpilane siirduma distantsõppele. Selleks tuleb meil aga ühiselt pingutada ja anda igaühel panus enda vaktsineerimise näol,» kirjutas Kohtla-Järve Gümnaasiumi direktor Hendrik Agur koolijuhtide ühispöördumises. 

Alla 18-aasta vanused õpilased peaksid tulema koos vanema või hooldusõigust omava isikuga või võtma kaasa vanema vasta vastavasisulise volikirja. Kaasa tuleb võtta ka isikut tõendav dokument (ID-kaart või pass).

«Kõik kodanikud alates 12. eluaastast on oodatud vaktsineerima. End vaktsineerides hoiame ühiskonna tervena – ei levita haigust ega haigestu ka ise. See on parim, mida saame teha üksteise, oma koolipere, pere ja kogu ühiskonna jaoks.»

Vaktsineerimise viivad läbi Ida-Viru keskhaigla litsentseeritud meedikud. Kasutatakse Pfizeri ja Moderna vaktsiine ning teise doosi ajast ja kohast teatatakse kohapeal.

«Meie, Kohtla-Järve koolijuhid kutsume ja palume tulla kõikidel õpilastel ja koolitöötajatel, kes ei ole end veel jõudnud vaktsineerida, ilma ette registreerimata vaktsineerima. Samuti on vaktsineerima oodatud pereliikmed ja kõik teised linnakodanikud.»

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles