K, 29.11.2023

Kirjandusfestival kogus annetusi naiste tugikeskusele

BNS
Facebook
Comments
05.09.2020, Tallinn. 
Kirjandustänava festival Kadriorus Koidula tänaval.
05.09.2020, Tallinn. Kirjandustänava festival Kadriorus Koidula tänaval. Foto: Madis Veltman / Postimees

Kirjandustänava festivali külastajad said teha annetuse Tallinna naiste tugikeskuse toetuseks. Aktsiooniga kogunes kassasse 442 eurot.

Oma panuse lisasid ka linnaosa valitsuse töötajad. Neljapäeval andis Kesklinna vanem Monika Haukanõmm annetatud summa üle Eesti Naiste Varjupaikade Liidu juhile Eha Reitelmannile ja Tallinna naiste tugikeskuse juhatajale Vaike Pähnile.

«Tugikeskused, mis pakuvad vägivalla või ka muude raskuste tõttu kannatanutele abi, vajavad seda ka ise. Olgu siis riigi või ühiskonna toetusena. Väike annetus on vähim, millega saame toetada ja näidata ühtlasi oma sallimatust igasuguse vägivalla vastu,» ütles Monika Haukanõmm.

Eelmisel laupäeval Kadriorus Koidula tänaval toimunud rahvarohke kirjandustänava festivali raames said soovijad annetuse eest kohapeal kesklinna valitsuse töötajate tehtud suhkruvatti.

«Usun, et selle aktsiooni käigus laekus naiste varjupaigale annetusi veelgi rohkem – küllap tehakse lisaks kogumiskasti poetatud sularahale annetusi ka pangaülekandega, sest sellise võimaluse vastu tundsid huvi paljud,» lisas Haukanõmm.

Tallinna naiste tugikeskus pakub vägivallaohvritele emotsionaalset tuge, õigusabi, psühholoogilist ja juriidilist nõustamist ning vajadusel ajutist majutust. Pöörduda võib infotelefonil 5757 0911.

Tallinna naiste tugikeskuse tegevust saate toetada läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu eraldi annetuskonto EE712200221063581303.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles