Video: harrasta looduses hommikujoogat nagu India peaminister

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

India peaminister Narendra Modi.

FOTO: Chandan Khanna / AFP

India peaminister Narendra Modi pole oma joogalembusest kunagi saladust teinud, vaid kiidab iidse India praktika kasulikkust. Äsja pälvis tähelepanu ka tema sotsiaalmeedias jagatud joogavideo. 

Eile laadis 67-aastane spordihuviline peaminister Twitteri keskkonda video oma hommikusest jooga- ja treeningrutiinist, millega kutsub kaasmaalasi üles järgima tema kosutavat ja noorendavat harjumust, vahendab CNN. Ligi kaheminutiline video näitab, kuidas paljasjalgne poliitik oma aias ringi tatsab, venitusi-sirutusi teeb ning sammub rajal, mis koosneb viiest looduse elemendist. 

Video on filmitud sotsiaalmeedia üleskutse raames, mil indialased laevad üles kodus filmitud inspireerivaid treeninguvideosid ning esitavad sõbrale-tuttavale väljakutse teha sedasama. Märksõnadega #FitnessChallenge ja #HumFitTohIndiaFit väljakutset alustas India noorsoo- ja spordiminister Rajyavardhan Singh Rathore ning seda on järginud mitmed kohalikud kuulsused ja poliitikud, mis on teinud need märksõnad riigis väga populaarseks. 

Populaarne

Tagasi üles