12. Asfaldikriidid. Joonistamine on ju palju lõbusam värske õhu käes, kui saab kritseldada südamerahus asfaldile ning selleks sobivad hästi mahapestavad asfaldikriidid. Asfaldikriitidega saab mõelda välja ka mitmesuguseid mänge, näiteks kritseldada maha keksumängu numbrid või jalgrattatee.
13. Rattalised. Jalgrattad, tõukerattad, rulad, rulluisud – vähemalt üks nendest kuulub kindlasti iga lapse kevadiste sporditarvikute hulka. Motivatsiooniks esita lapsele väljakutse teha ümber kuuri või hoovi vähemalt 200 ringi, nii jõuad samal ajal kindlasti osaleda vähemalt ühel veebikoosolekul. Ära unusta tublile spordilapsele ka preemiat välja panna.
14. Elektriautod ja droonid. Ka mõni tehnikavidin on õigustatud, kui see lapsed õue meelitab. Elevust lisavad kõiksugu elektriautod ja -mootorrattad, mida fännavad kahtlemata kõik poisid, samuti näiteks VR-prillidega täiustatud minidroonid.
15. Viskemängud. Siia alla kuuluvad kõiksugu vibu- ja noolemängud, disc golf'i kettad, bowling, petanque, aga ka sulgpall ja lauatennis, mis tekitavad hasarti ning lihvivad täpsust.
16. Täpsusmatiga jalgpalliväravad. Üksi tundide viisi jalgpalli väravasse taguda meeldib vaid tõelistele vutifännidele. Kui mängusõpru parasjagu käest võtta pole, lisab hasarti jalgpallivärava külge kinnitatav täpsusmatt, mis aitab lapsel lihvida löögi täpsust ja jalgpallioskusi.
17. Viis miinust. Ka korvpalli mängimisele lisab elevust vana hea viie miinuse mäng – kordamööda tuleb vabalt valitud kohast pall korvi saada. Kui vise mööda läheb, saab viskaja miinuse ning võidab see, kes kõige hiljem viis miinust täis saab.
18. Joonejooks. Selle edasi-tagasi jooksuharjutuse kiidab heaks iga kehalise kasvatuse õpetaja! Joonista kriidiga või märgi mõne esemega tee peale maha eri distantsiga jooned ning lase lapsel igat joont käega puudutades edasi-tagasi joosta. Võidab see, kes kõige kiiremini tagasi alguspunkti jõuab. Võta appi taimer ning motiveeri last iga korraga distantsi veel kiiremini läbima.